Di Lollo Comfort Suites

  • 75 m²

3-slaapkamer Di Lollo Comfort Suites Rome bieden uitzicht op de tuin en bevinden zich binnen 25 minuten lopen van de Catacomben van San Domitilla in Rome. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.

Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Bovendien is er ook een bidet en een douche.

Di Lollo Comfort Suites zijn uitgerust met een complete keuken.

Dit 1-badkamer appartement is een paar momenten van het Happio gelegen en biedt een welgelegen positie in de Appio Latino wijk. De Tempel van Vesta is binnen 3 km afstand van Di Lollo Comfort Suites van 75 m² en verschillende attracties liggen in de buurt. Dit appartement is op 30 minuten wandelen van de Heilige Trap genesteld. Het nabijgelegen metrostation is Ponte Lungo net om de hoek bij deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Di Lollo Comfort Suites Rome
Rome Studio, Metro+Train To Fco
Mobiele prijsaanbieding

Rome Studio, Metro+Train To Fco

324 m van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
Casa Daniela
Mobiele prijsaanbieding

Casa Daniela

9.1
Schitterend 43 beoordelingen
351 m van de accommodatie
USD 412 USD 371
per nacht
Saluzzo Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Saluzzo Apartment

9.0
Schitterend 1 beoordeling
357 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer058091-LOC-10977,IT058091C2U86JYVJX
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Di Lollo Comfort Suites te vinden?
      Di Lollo Comfort Suites is in de Appio Latino wijk gesitueerd, op 3 km afstand van Domus Flavia.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Di Lollo Comfort Suites?
      Populaire plekken in de buurt van Di Lollo Comfort Suites zijn onder andere het Gouden huis van Nero, Domus Flavia, het Forum Romanum.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Pompi en Papaya restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Di Lollo Comfort Suites?
      Bij Di Lollo Comfort Suites vinden gasten een complete keuken met een oven.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Di Lollo Comfort Suites Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten